У Старому Самборі презентували проекти міжнародної співпраці

0
992

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 28 березня, у м. Старий Самбір взяв участь у конференції «Успіх Старосамбірщини в рамках міжнародної співпраці та нові конкурсні можливості». 

Про це інформує прес-служба ЛОР.

У вітальному слові Олександр Ганущин зауважив, що Старосамбірщина дуже гарно себе проявила в конкурсах проектів, що будуть фінансуватися за європейські кошти в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».

«Три проекти з Старосамбірського району отримають велике фінансування. І зараз, коли ми оголосили нові конкурси щодо співпраці зі сходом, коли триває новий набір на невеликі проекти в рамках тієї ж Програми «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020», ми розраховуємо, що громади саме Старосамбірщини будуть дуже активними.

Крім того, нам дуже хотілося, щоб тут також прижився наш конкурс, спрямований на Карпати. Сподіваюся, що саме з населених пунктів цього району заявок буде найбільше», – наголосив голова Львівської обласної ради.

Відтак, під час засідання презентували успіхи Старосамбірщини, а саме – три проекти-переможці: «Спільно на охороні  людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні»; «Покращення якості вод транскордонної річки Вирва, яка є притокою ріки Вігор, що несе свої води до річки Сян (басейн Балтійського моря) через будівництво каналізаційної мережі в містах Загуж (Польща) і Добромиль (Україна)»; «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці».

Крім того, загалу представили нові конкурсні можливості громад задля соціально-економічного розвитку Старосамбірщини. Зокрема, презентували конкурс освітніх обмінів між закладами Львівської та Луганської областей; конкурс культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей; конкурс обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей; конкурс ініціатив місцевих карпатських громад.

«Ми маємо дедлайн – 15 травня, маємо бюджет до 50 тис грн кожної заявки, обов’язковою умовою є наявність партнера в Луганській області», – підкреслив Олександр Ганущин.

Нагадаємо, про старт конкурсів-обмінів було оголошено 23 березня в Львівській обласній раді.

Leave a Reply