У Сокільниках біля Львова побудують ще один “Епіцентр”

0
687
«Епіцентр» зробив заяву щодо запровадження карантину вихідного дня

До кінця наступного року у Сокільниках біля Львова планують збудувати «Епіцентр», який за розмірами буде у 2,5 разу більший, аніж ті чотири, що нині діють у Львові.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький, пише Кулемет.

“Площа його приміщень становитиме 24 гектари. Фасад будівлі – пів кілометра. Сьогодні говорив про це з представниками компанії, зокрема гендиректором Петром Михайлишиним”, – повідомив Козицький.

Як йдеться у повідомленні, свою ініціативу вони називають першим львівським «Амазоном». Адже це буде перший регіональний логістичний комплекс за аналогією американської компанії. «Епіцентр» пропонуватиме навіть більше – онлайн можна буде придбати і великогабаритні товари – меблі, будматеріали. Загалом в асортименті обіцяють 2 мільйони позицій.

+ 2200 нових робочих місць;

+ 10 млн дол. інвестицій;

+ 60 млн грн податків у місцевий бюджет та 140 млн в…

Опубліковано Романом Матисом Середа, 2 грудня 2020 р.

“Компанія планує створити 2 200 робочих місць, щороку сплачувати майже 200 мільйонів гривень податків. Готові інвестувати 2,9 мільярда гривень. Вже зараз думають про те, як налагодити довезення працівників на роботу, їхнє харчування. Ми ж підтримуємо всі ініціативи, які сприятимуть розвитку Львівщини та поліпшать добробут наших мешканців”, – йдеться у повідомленні Козицького.

До кінця наступного року у Сокільниках біля Львова планують збудувати «Епіцентр», який за розмірами буде у 2,5 разу…

Опубліковано Максимом Козицьким Середа, 2 грудня 2020 р.


Leave a Reply