У Службі автодоріг обговорили питання щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг у зимовий період

0
1000

У Службі автомобільних доріг у Львівській області відбулося засідання щодо експлуатаційного утримання автомобільний доріг загального користування в осінньо – зимовий період 2018 – 2019 рр. Засідання провів начальник Служби автодоріг Львівщини Руслан Кандибор із представниками підрядних організацій та Управління патрульної поліції у Львівській області. Про це інформує прес-служба САД у Львівській області.

У ході наради було порушено ряд питань щодо забезпечення проїзду автомобільними дорогами та безпеки дорожнього руху у зимовий період, а також щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування.

Руслан Кандибор наголосив на тому, що необхідно обов’язково очищати дорожнє покриття від снігового покриву та обробляти його протиожиледними матеріалами. Також в межах Львівської області має бути забезпечений безперебійний проїзд транспортних засобів.

Спираючись на досвід минулих років, на засіданні обговорили питання про співпрацю  та оперативне реагування на надзвичайні ситуації між відповідними Службами Львівщини.

Крім цього, особливу увагу приділили проблемним ділянкам автомобільних доріг області. Для забезпечення проїзду у негоду на таких ділянках вирішили залучати екіпажі Управління патрульної поліції для організації та регулювання дорожнього руху.

Залишити відповідь