У сквері «На Валах» виставлять футбольні трофеї Ліги чемпіонів УЄФА

0
989

У понеділок, 30 квітня, у сквері між вулицями Підвальною та Винниченка (парк «На Валах» у Львові), неподалік пам’ятника В’ячеславу Чорноволу відбудеться урочиста презентація, присвячена прибуттю найголовніших футбольних клубних трофеїв Європи – кубків Ліги чемпіонів УЄФА.

Про це під час прес-конференції у четвер, 26 квітня, розповів Роман Хім’як – в.о. заступника начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Вболівальники зможуть сфотографутися із чемпіонськими трофеями. Відтак, усіх охочих запрошують у парк «На Валах» з 17 до 21 години, аби побачити кубки Ліги чемпіонів УЄФА вживу.

За словами Ярослава Грисьо – першого заступника голови федерації футболу Львівської області, подія також збере відомих спортсменів та ветеранів футболу.

Зауважимо, що побачити кубки мають змогу футбольні вболівальники зі шести міст України. Окрім Львова, футбольні трофеї побувають у Києві, Маріуполі, Дніпрі, Харкові та Одесі.

Нагадаємо, старт показу кубків Ліги чемпіонів УЄФА розпочався 21 квітня на Майдані Незалежності у Києві. Презентація кубків триває в рамках підготовки до проведення фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів


Leave a Reply