У Сколе депутати міськради чергуватимуть біля смітників та фотографуватимуть порушників

0
1286

Міський голова міста Сколе для вирішення проблем з накопиченням сміття запропонував депутатам міської ради чергувати біля смітників та робити фото- та відеофіксацію тих, хто викидає сміття. До їдеї підійшли ґрунтовно – для депутатів навіть було складено графік чергування, і вказано біля якого смітника вони повинні знаходитись. Про це пише ЗІК

Міським головою В. Москалем було надіслано лист-звернення до депутатів міськради, в якому йшлося про те, місто Сколе зазнає великих фінансових збитків через скидування сміття у місті мешканцями Сколівського району, повідомляє місцеве видання «SKOLE-TODAY».

Сколівчанами в середньому накопичується сміття 426 м куб в місяць, а от мешканці району привозять сміття в середньому 20.26 м куб в місяць. У результаті скидування ТПВ жителями всього району, вони накопичуються понад норму, а це завдає прямих збитків (в сумі близько 4000,00 грн в місяць) для бюджету і лягає тягарем для жителів міста Сколе, які платять зі своєї кишені.

Для вирішення проблеми мер міста Сколе запропонував депутатам міської ради чергувати біля смітників та виявляти порушників:

«У такому разі міською радою пропонується органузвати чергування депутатів, з метою виявлення порушників благоустрою, оскільки ми зобов’язані зробити все для того, аби мешканці району були усвідомлені того, що безкоштовного вивозу сміття, яке накопичується в результаті скидування останніми, не буде!

Під час чергування, в разі виявлення іногородніх порушників, які не мають угоди на вивіз ТПВ необхідно з’ясувати особу-порушника, робити фото-відео фіксацію та звертатись у Сколівське КВ ВКГ для необхідного реагування».

За депутатами закріпили смітники по визначених вулицях, та запропонували чергувати по дві години з понеділка по суботу.

Нагадаємо, що мати міського голови в Сколе отримала понад 500 тис. грн на вивезення сміття від комунальників.

Залишити відповідь