У скандальному комунальному ЛКП “Лев” провели евтаназію собак

1
121

У ЛКП «Лев» розпочали службове розслідування через евтаназію двох собак. На час перевірки директорку підприємства відсторонили від виконання службових обов’язків.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Напередодні в соцмережах зоозахисники повідомили про те, що на території ЛКП «Лев» усипили двох собак, — Маван та Х’ю. Щоб з’ясувати ситуацію, сьогодні на територію підприємства приїхали заступники міського голови Львова Андрій Москаленко та Ірина Маруняк. На підприємстві розпочали службове розслідування, а керівницю Олену Іващенко відсторонили від виконання обов’язків.

«Ця ситуація викликала значний суспільний резонанс. Я попрошу, щоб ми більше не застосовували таких методів. Якщо є медичні покази для того, щоб усипити тварину, то вони мають бути узгоджені і проговорені по всій ланці. Люди на це реагують дуже болісно, в мене в самого є собака, і я також не зрозумів цієї ситуації, коректно кажучи», – сказав Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Як пояснюють працівники ЛКП «Лев», собака має перебувати на підприємстві  лише 21 день, проте часто тварини затримуються тут набагато довше. Маван був у ЛКП «Лев» з червня 2022 року, а Х’ю – з кінця грудня. Обидвоє, за словами кінолога ЛКП «Лев», були агресивними.

«Мусимо приймати ургентне рішення, бо такий підхід, який є – він є неправильним. Необхідно з цієї ситуації зробити правильні висновки», – зазначив Андрій Москаленко.

Завтра посадовці Львівської міської ради проведуть зустріч із зоозахисниками та організаціями, які допомагають тваринам, щодо цього випадку.

На час службового розслідування обов’язки директора ЛКП «Лев» буде виконувати  Ірина Мауль.

1 коментар

Leave a Reply