у штабі Порошенка з’ясували, хто є власником бордів “Кінець”

0
541

У виборчому штабі Петра Порошенка повідомили, що з’ясували, хто є власником скандальних бордів з президентом і написом “Кінець”.

Про це заявив речник виборчого штабу Петра Порошенка, політичний консультант Олег Медведєв під час брифінгу, який транслював телеканал Прямий.

“Коли я побачив ці борди, де написано “Кінець”, я подумав, що хтось захотів дійсно посилити наш борд про вирішальний вибір 21 квітня, і що якщо Порошенко не стане президентом, то тоді, можливо, дійсно кінець багатьом важливим питанням. Можливо, кінець боротьбі за помісну православну церкву, бо той кандидат до неї байдужий. Можливо, кінець посиленню позицій української мови, бо в штабі Зеленського є люди, які принципово відмовляються говорити українською мовою, і так далі. Це жарт. Але якщо серйозно, я, чесно кажучи, не чув, щоб у штабі Зеленського нас же і звинуватили в появі цих бордів. А вони припускають. В мене є інше припущення. Поліція заявила, що вона зніматиме, якщо я не помиляюся, ці борди, тому що на них немає вихідних даних про замовника, і порушено законодавство. Дивіться, вихідних даних немає, але сліди завжди залишаються.

І кожен борд, кожна площина має свого власника. Немає в країні невідомих бордів. Біля кожного борду як носія… я маю на увазі не полотно рекламне, не зображення, а кожен борд як носій реклами – він повинен містити інформацію про назву компанії, якій належить цей борд. І назва цієї компанії, як мене поінформували наші фахівці з питань реклами, “Довіра Аутдор”. Далі ви робите кілька кліків – це дуже добре вміють робити наші журналісти-розслідувачі – для того, щоб зрозуміти, структуру власності і кінцевого бенефіціара. Я не дуже люблю цим займатися. Мені допоміг в цьому питанні розібратися теж, в принципі, одним кліком сайт “Цензор”, у них є розділ “Бізнес.Цензор”, який ще минулого року опублікував такі статтю – “Кто за щитами: владельцы операторов наружной рекламы”. І тут є табличка, де є всі оператори, і я читаю: “Довіра Аутдор”. Собственник – група “Приват”, Игорь Коломойский. Примечание: на рынке присутствует с 2005 года. Гендиректор компании… возглавлявший ранее “Главред-Медиа”, в который входит “Главред”, “Известия в Украине”, “Телекритика” и другие издания”. Я думаю, що це вичерпна відповідь на ваше запитання, і порада штабу Зеленського – є така стара мудрість: перш ніж розпочати розслідування, подумай, чи не вийдеш сам на себе”, – сказав він.


Leave a Reply