У Самборі після реконструкції відкрили центральну спортивну арену

0
612
У Самборі після реконструкції відкрили центральну спортивну арену

У місті Самбір урочисто відкрили реконструйований стадіон ім. Л. Броварського.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

Проєкт реалізовувався в рамках державної програми «25 спортивних магнітів», а також завдяки реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

Стадіон розрахований на понад 2000 глядацьких місць.

На реконструкцію цього об’єкта було скеровано 17, 6 млн грн з державного бюджету, 7,3 млн грн – з обласного бюджету та 2, 9 млн грн – з місцевого бюджету.
Як розповів голова Самбірської райради Віталій Кімак, стадіон був у дуже занедбаному стані і давно потребував відновлення.

«Ремонтні роботи тривали тут впродовж двох років. І зараз ми бачимо чудовий результат.
Самбірщина має багато талановитих дітей та молоді, які прагнуть займатися спортом . У нас є районна дитячо-юнацька спортивна школа і сьогодні вони отримали сучасну спортивну інфраструктуру і нові можливості для досягнення успіху та перемог», – зазначив Віталій Кімак.

В рамках урочистостей також відбувся товариський футбольний матч за участі ветеранських команд ФК «Самбір» – «Динамо» Київ.

Нагадаємо, цьогоріч на Львівщині у межах обласної Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту буде споруджено 13 спортивних майданчиків та реконструйовано 3 стадіони. Також передбачено капітальний ремонт та реконструкцію ще 3-х спортивних об‘єктів області коштом Державного фонду регіонального розвитку.

Залишити відповідь