У Садового звітують про прибирання міста від снігу

0
1106

Станом на 07.00 год ранку в місті працювало 85 одиниць снігоприбиральної техніки, ще 82 машини були на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 356 м куб піскосуміші. Загалом до роботи було залучено 3 грейдери, 18 підмітальних машин, 33 піскорозкидувачі, 5 навантажувачів, 26 тракторів. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Відтак, у Галицькому районі міста Львова працювало 13 одиниць снігоприбиральної техніки, у Франківському – 11 одиниць, у Залізничному – 16 одиниць, у Шевченківському – 14 одиниць, у Личаківському – 16 одиниць, у Сихівському – 15 одиниць.

«Сьогодні всю ніч працювала снігоприбиральна техніка – 85 одиниць, а також було використано 356 м куб піскосуміші. Наше основне завдання – максимально очистити місто від снігу, оскільки впродовж вчорашнього дня випало 18% місячної норми опадів. Техніка працювала з 21.00 до 6.00, тобто цілу ніч ми працювали.

Зараз комунальні служби мають завдання якісно очистити тротуари, прибудинкові території та двори, аби мешканці могли з комфортом ходити пішохідними зонами», – зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Нагадаємо, враховуючи погіршення погодних умов та несприятливі прогнози на найближчі дні, в місті оголошено режим чергування для комунальних служб, до роботи залучають всю наявну снігоочисну техніку. Також вихідні було оголошено робочими днями для двірників та працівників ШРП міста.

Мешканців просять звертатись на «Гарячу лінію міста» за номером 15-80, або ж залишати інформацію на фейсбук-сторінці, для оперативного реагування та прийняття управлінських рішень в разі виникнення критичних чи надзвичайних ситуацій.

Львівська міська рада також звертається до приватного бізнесу з проханням забезпечити належний благоустрій та прибирання територій біля магазинів, закладів харчування, торгових центрів тощо.

Усіх мешканців та гостей міста просять бути не байдужими та в разі потреби надавати допомогу людям, які цього потребуватимуть, або повідомляти про такі випадки відповідні служби.

Leave a Reply