У Садового “знову хочуть карати” перевізників

0
1259

Виконавчий комітет ЛМР затвердив новий проект договору про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у Львові. Tvoemisto.tv публікує основні пункти цього договору.

Перевізників каратимуть, якщо вони випускатимуть на маршрут менше 80% транспортних засобів, передбачених паспортом маршруту, або виконуватимуть менше 90% запланованих рейсів в місяць. Штраф за це – 200 неоподаткованих мінімумів громадян, або 3400 гривень.

Перевізник зобов’язаний:

– оголошувати назви зупинок державною мовою;
– видавати проїзні квитки;
– дотримуватись чистоти у своїх транспортних засобах;
– дотримуватись схем маршрутів;
– проводити щомісячну профілактичну дезінфекцію ТЗ;
– надавати послуги безоплатного перевезення пільговим категоріям населення, визначених законом та безкоштовно возити школярів у навчальний період;
– з моменту укладання договору щороку оновлювати не менше 10% рухомого складу.

За порушення частини з цих норм його можуть оштрафувати на суму еквіваленту 100 неоподаткованих мінімумів громадян, або, якщо на перевізника поскаржиться мешканець і його вину буде доведено.

До кінця 2019 року кількість ТЗ пристосованих для маломобільних груп населення має становити 35% від загальної кількості, а до 2020 – 50%.

Про дострокове та одностороннє розірвання договору міська влада повинна буде повідомити за 30 днів до дати розірвання. У такому випадку маршрути того перевізника мають віддати тому, хто зайняв друге місце на конкурсі, або, у випадку відмови, оголосити новий конкурс та призначити тимчасового перевізника на термін не більше 3 місяців.

Продовжити договір можна з будь-яким перевізником, але лише один раз і на термін не більше 5 років. Для цього перевізник повинен довести, що збирається інвестувати в новий рухомий склад.

Крім того, відтепер реклама на маршрутках та автобуса

Leave a Reply