У Садового затвердили коефіцієнт перевезення пільговиків у маршрутках Львова

0
1058

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження граничних коефіцієнтів співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у транспорті загального користування у Львові.

Таке рішення члени виконкому підтримали під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Відповідно до рішення виконкому для підприємств автомобільного транспорту, які обслуговують міські автобусні маршрути (автобуси) цей коефіцієнт становить 0,59, а для Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» (трамваї, тролейбуси) – 1,9.

Це рішення почало діяти 1 січня 2018 року.

В. о. начальника управління транспорту Олег Партика пояснив, що проект рішення розробили, беручи за основу рішення попередніх років, де коефіцієнт визначали відповідно до даних статистики.

«Найближчим часом ми укладемо договори із перевізниками і будемо відшкодовувати їм кошти за перевезення пільгових категорій пасажирів. Для того, щоб вирахувати суми, нам потрібен цей коефіцієнт. Цей коефіцієнт означає, що у транспорті міста їздять приблизно 34-37% пільговиків», – пояснив керівник ЛКП «Львівелектротранс».

Він додав, що кошти перевізникам зможуть відшкодовувати орієнтовно з лютого.

Залишити відповідь