У Садового не хочуть вночі офіційно продавати алкоголь

0
1500

Львівська міська рада категорично не погоджується з вимогами Антимонопольного комітету щодо скасування заборони продажу алкоголю вночі. Про це пише прес-служба ЛМР.

В часі, коли Україна посідає 6-те місце у світі за рівнем вживання алкоголю, такі заяви АМКУ — це свідоме нищення своєї нації. Позиція Львівської міської ради чітка та однозначна — заборона повинна діяти не лише у м. Львові, а й у всіх населених пунктах України.

Адже з часу дії заборони продажу алкоголю вночі, в 4 рази зменшилась кількість злочинів, скоєних в стані алкогольного сп’яніння, а неповнолітніми зокрема — в 13 разів (з 2013 до 2017 року).

Нагадаємо, Антимонопольний комітет зобов’язав мерію Львова скасувати встановлену у 2010 році заборону на продаж алкоголю вночі.

«Відповідно до інформації ГУ НП у Львівській області, кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, у 2017 зменшилась в 2 рази порівняно з 2016 роком, та в 4 рази — порівняно з 2013 роком. Щорічно в Україні через алкоголізм помирає понад 40 тис осіб. Україна за рівнем вживання алкоголю займає 6 місце в світі. Ситуація по вживанню алкоголю серед підлітків: понад 83% з них вже вживали алкоголь, майже 35% підлітків без проблем купують алкогольні напої. Ці цифри говорять самі за себе», — зазначає директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Залишити відповідь