У Садового доручили доопрацювати ДПТ у районі вул. Зеленої, вул. М. Пимоненка

0
1321

На засіданні виконавчого комітету ЛМР зняли з порядку денного питання Про затвердження Детального плану території у районі вул. Зеленої, вул. М. Пимоненка та вул. Д. Січинського, який охоплює понад 20га. А все тому, що у даному ДПТ не було враховано пропозиції користувачів земельних ділянок цієї території. Окрім цього, право власності на частину об’єктів на цій території оскаржується у суді.

Про це інформує прес-служба ГО “Розвиток громади”.

Згідно даного проекту Детального плану території 70% земельних ділянок складають виробничо-складська та комерційно-складська території. У цій частині Львова планують уточнити функціональне призначення земельних ділянок та на перетині вул. Зеленої та М. Пимоненка (ділянка ВАТ «Південьзахіделектромережбуд») змінити функціональне призначення ділянки з виробничої на житлову.

Втім на вимогу підприємців, які мають на цій території виробничі потужності, було створено комісію, яка провела виїзне засідання, аби встановити фактичний перелік існуючих об’єктів. В результаті – ряд приміщень, які внесенні в єдиний реєстр за 2017 рік було визнано не дійсними (не існуючими), а ряд мають спірну власність. Окрім цього по частині об’єктів відкрито кримінальне провадження у Сихівському районному суді щодо неправомірного набуття права власності. Користувачі земельних ділянок, під час громадських слухань зареєстрували ряд пропозиції, які, наразі, не внесли в Детальний план території. Окрім іншого, людей турбує питання запроектованої проїжджої частини через земельні ділянки, які перебувають у їх користуванні.

Зважаючи на такі факти, виконком міськради відправив Детальний план території у районі вул. Зеленої, вул. М. Пимоненка та вул. Д. Січинського на доопрацювання.

Оскільки, приватні підприємці, які мають на цій території виробничі та складські приміщення, звернулись до ГО «Розвиток Громади» з проханням відстояти їх законні інтереси в межах погодження та затвердження даного ДПТ, ми беремо цю ситуацію на особистий контроль. Сьогодні користувачам земельних ділянок пообіцяли врахувати усі їх пропозиції.

Leave a Reply