У Садового вимагають надати чіткий графік погашення боргів із проведених робіт у Винниках (ВІДЕО)

0
556
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради депутат Юрій Ломага звернувся до міського голови Львова Андрія Садового із депутатським запитом, у якому вимагає надати чіткий графік погашення заборгованості по роботах та завершенні реконструкції об’єктів інфраструктури у м. Винниках.

Про це Ломага повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Кулемет.

Після проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року пройшло вже майже 6 місяців, а питання розвитку інфраструктури території міста Винники Винниківська міська рада, як і всіх інших громад залишається не вирішеним. Повністю ігнорується питання завершення робіт, розпочатих у Винниках в попередніх роках.

Вже пів року влада Львова не помічає цієї проблеми – а це розриті вулиці та хідники, неоплачені борги перед підрядниками, які збільшуються з урахуванням штрафу та пені за невиконання договірних зобов’язань.

“Звертаю увагу, що бюджет Львівської міської територіальної громади сформовано, а на погашення боргів 17 приєднаних населених пунктів виділено 1 млн грн, попри це навіть ці кошти не виплачують. Ця сума виглядає смішною для території, співрозмірної з самим Львовом.

Громади вносять в бюджет ОТГ кошти і справедливо розраховують на фінансування своїх потреб. Тільки за 3 місяці 2021 року громада Винник скерувала до бюджету понад 80 млн грн.. Натомість не має навіть відповіді щодо завершення розпочатих робіт.

Все це створює соціальну напругу та негатив серед населення – прохід по розритій дорозі не може вже шостий місяць оправдуватись зміною керівництва і перехідним періодом.

Важливого розуміти, що жодні роботи не зможуть бути розпочаті, поки не буде розуміння і чіткої позиції Львова – у який спосіб буде продовжуватись виконання і фінансування робіт.

Саме тому, необхідним є вступ Львівської міської ради в договірні відносини шляхом укладення додаткових договорів про заміну сторони договору та прийняття плану погашення заборгованості перед виконавцями робіт у Винниках протягом 2021 року. Альтернативним варіантом вирішення цієї проблеми є надання коштів на виконавчий комітет та ради громад, поки вони ще не ліквідовані, з метою погашення боргів за договорами.

Сьогодні це єдиний спосіб зняти соціальну напругу населення та розблокувати призупинені роботи.

Станом на сьогодні актів виконаних робіт по місті Винники є на суму 152 164 900, 30 грн. Також, окрім боргових зобов’язань за актами виконаних робіт, є договірні зобов’язання по виконанню робіт за укладеними договорами з підрядниками у 2020 році.

Як депутат, я хочу почути хто є відповідальним за організацію заходів із погашення заборгованості із вказанням кінцевого терміну виконання ним доручення”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь