У Садового пояснили, чому до львівських комунальників несподівано прийшла зима

0
594

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, начальники житлово-комунальних відділів районних адміністрацій надали пояснення щодо недоліків у роботі служб, які не забезпечили належного посипання хідників під час ожеледиці на вихідних. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Щодо ожеледиці, яка була з п’ятниці на суботу. О 6 год ранку розпочався дощ при температурі -2, а о 6.30 год вже виїхало 23 одиниці техніки, які посипали дороги. Працювало також 1716 двірників. Звичайно, я не можу сказати, що все було ідеально: були недоліки щодо посипання хідників, і я отримала пояснення від начальників житлово-комунальних відділів. Зараз ми вирішуємо питання притягнення до відповідальності. Наразі у місті щоночі чергує 8 одиниць техніки”, — зазначила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, що в суботу, 23 листопада, у зв’язку з негодою, до роботи було залучено 1700 двірників та 23 піскорозвидувачі.

Львівська міська рада просить усіх учасників дорожнього руху бути обережними і про надзвичайні ситуації, для оперативного реагування відповідних служб, повідомляти «Гарячу лінію міста» за тел. 15−80.


Leave a Reply