У Садового похвалились, що возять сміття аж у Київську область

0
3647

Вантажівки зі сміттям, що їх кілька днів тому з невідомих причин було затримано у м. Сквира Київської області, перебували там на підставі чинного договору про прийом та захоронення ТПВ. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, пише Кулемет.

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань безпеки Сергій Бабак, контрагенти-перевізники мають чинний договір із Сквирзьким полігоном на вивезення та захоронення ТПВ. Відтак вантажівки перебували там не безпідставно.

Зі слів Сергія Бабака, як тільки на початку червня з’явилась інформація, що на Сквирзькому полігоні затримано три вантажівки зі львівським сміттям, відразу було проведено внутрішнє службове розслідування. Всі вантажівки були затримані поліцією Сквири, яка зафіксувала факт їх перебування на полігоні ТПВ.

Відтак в межах проведеного внутрішнього службового розслідування заступник міського голови з питань безпеки міста Сергій Бабак виїхав у місто Сквира, де у четвер, 4 червня, була проведена нарада з міським головою Сквири, секретарем міської ради, слідчим поліції та ін.

Сергій Бабак пред’явив посадовцям міста Сквири договір між одним із львівських контрагентів та полігоном Сквири на прийом та захоронення ТПВ.

«Посадовці Сквирзької міської ради та працівники поліції були подивовані наявністю такого легального договору, і зазначили на зустрічі, що їм нічого про це не було відомо. Водночас, зважаючи на пред’явлені документи, питання щодо Львова були повністю зняті. Таким чином хочу підтвердити, що машини, які були затримані на полігоні у місті Сквирі, перебували там відповідно до законного договору між контрагентом фізичною особою-підприємцем та полігоном Сквири.

Відтак, з врахуванням пред’явленого документу, на місці будуть розбиратись щодо затримки машин”, — зазначив Сергій Бабак.

Leave a Reply