У Рясному-2 встановлять лед-освітлення

0
679

Одразу два великі проекти на умовах співфінансування цьогоріч реалізовуватимуть у мікрорайоні Рясне-2.

Як повідомив заступник голови інженерної комісії, депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький, у бюджеті розвитку передбачили кошти на заміну вуличного освітлення на вул. Величковського та заміну вікон у СЗШ №100.

«Заміна вікон відбуватиметься на умовах співфінансування за результатами обласного конкурсу мікропроектів. Частина коштів виділяється з обласного та міського бюджетів, ще частина – фінансування мешканців і спонсорів. Окрім того, вже цьогоріч на всій вулиці Величковського замість старого встановлять сучасне енергоощадне лед-освітлення. Частину коштів надають німецькі партнери у рамках проекту «Зелений район», який реалізовується у Рясному», – пояснив депутат.

Він звернув увагу, що якісне освітлення вул. Величковського – це також іще один крок, аби зробити  вулицю більш безпечною.

«За моїм запитом на вулиці встановлять додаткові переходи і острівки безпеки для запобігання ДТП. Тепер буде і хороше освітлення. Також сьогодні на сесії озвучив запит з вимогою виділити кошти на створення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту дороги на Величковського, адже саме поганий стан покриття часто стає причиною аварійних ситуацій. У комплексі всі ці заходи зроблять вулицю значно безпечнішою», – переконаний Віталій Свінціцький.


Leave a Reply