У Польщі жорстоко побили українців бейсбольними битами

0
1367

У польському селі Ґлоскув неподалік Варшави група невідомих зловмисників із бейсбольними битками напала на трьох громадян України. Про це повідомляє Польське радіо.

За даними видання, чоловіки, яких звуть Микола, Андрій та Руслан, працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві. Їм від 45 до 52 років. Їхній колега з роботи охарактеризував їх як спокійних, ввічливих, неконфліктних і доброзичливих людей.

Українці орендують житло у Ґлоскуві. У четвер, 3 травня, вони пішли у місцевий магазин. Після виходу з крамниці їх зачепив незнайомий чоловік. Між ним та українцями сталася словесна сварка, після чого невідомий почав погрожувати і комусь телефонувати.

“За їхніми словами, чоловік сказав, що знає, де вони живуть. Він дістав телефон та кудись зателефонував”, – розповів співпрацівник постраждалих.

Коли українці йшли додому, дорогу їм раптово перегородили два автомобілі, з яких вийшли 6-7 чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців.

Під час нападу двом українцям удалося втекти, проте одного – Миколу – нападники зловили і жорстоко побили. Під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком.

Поліція розшукує нападників. Наразі не встановлено, чи був напад здійснений на національному ґрунті.

Leave a Reply