У Підберізцях відремонтували будівлю навчально-виховного комплексу

0
214

Сьогодні, 20 грудня, у Підберізцях відбулося урочисте відкриття оновленого ліцею та благодійний ярмарок “Дідух перемоги” на потреби ЗСУ.

Про це пише Кулемет.

У закладі завершили капітальний ремонт котельні із заміною котла, оздобили та утеплили фасад будівлі, замінили покрівлю, підвели зовнішню каналізацію та зробили вентиляцію, провели благоустрій території та встановили спортивний та дитячий майданчики.

Загальна сума реконструкції –  близько 46 млн грн з державного, обласного та місцевих бюджетів.

З нагоди відкриття до ліцею завітали очільники області, депутати обласної ради, керівництво громади, мешканці села, учні, батьки.

«Навчальний комплекс у Підберізцях справді об’єднує серця тих, хто тут навчається, батьків та усього колективу, який тут працює. Сучасна будівля, світла, тепла, затишна, комфортна для занять та обладнана усім необхідним для здобуття якісної освіти.

Це успішний приклад для інших громад. Приємно, що попри складний час ви з надією та оптимізмом дивитеся у майбутнє і не перестаєте динамічно розвиватися.

Дякую усім, хто долучився до реалізації цього проєкту,  за вашу небайдужість і ваш вклад в наше майбутнє – наших дітей», – зазначила під час виступу голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Голова територіальної громади Василь Коваль також подякував усім за спільну команду роботу. «Ми збудували майбутнє, де навчатимуться наші діти. Діти, які розвиватимуть нашу країну, творитимуть її майбутнє, які  добре знають, як це робити і ще краще знають свого найбільшого ворога. Тому в мене є побажання, щоб цей ліцей став гуманітарного  спрямування, де б наші дітки мали можливість вивчати іноземні мови і всебічно розвиватися», – наголосив Василь Коваль.

В межах реалізації проєкту у грудні 2021 року було завершено також добудову дошкільного закладу на 40 місць, що дало змогу вирішити проблему найчисленнішого населеного пункту громади в здобутті дошкільної освіти.

Цьогоріч  було продовжено роботи з облаштування 4 додаткових навчальних класів на 80 місць, утеплення та оздоблення фасаду будівлі НВК та утеплення горища, зовнішніх мереж освітлення та каналізування, капітальний ремонт котельні, закупівля обладнання, встановлення надсучасної вентиляційної системи.

На мансардному поверсі розмістили універсальний зал, де можна проводити різноманітні заняття та гуртки.

Залишити відповідь