У партії “Європейська Солідарність” 40% – це жінки, – Марина Порошенко

0
815

У партії “Європейська Солідарність” 40% – це жіноче представництво.

Про це під час брифінгу на Форумі місцевого розвитку у Трускавці розповіла Марина Порошенко.

“Жінки мають бути представлені в українському парламенті. Хочу сказати, що “Європейська Солідарність”, партія, яка йде на вибори до Верховної Ради, дотримується принципів, коли жінка будує і захищає суспільство. І у партії “Європейська Солідарність” 40% – це жіноче представництво”,- зазначила Марина Порошенко.

На переконання Марини Порошенко, можливості жінок для самореалізації та вплив на державницькі рішення останнім часом покращились.

«Рівність прав, незалежно ні від чого, має бути захищеною, і саме в цьому напрямі роль жінки особливо важлива. Адже жінка розуміє якнайкраще як розвивати сім`ю, як захищати свій дім, як будувати майбутнє. Для самої жіночої сутності це – природно. Україна взяла вектор розвитку в європейському напрямі, після того як ми відстояли своє право розвиватися відповідно до європейських стандартів, почала з’являтися потужна складова на всіх рівнях, і на державному, і на міжнародному,і на регіональному. Так чи інакше, усі розуміють, від жіночого середовища, яке виховує майбутнє України, залежить як буде розвиватися держава, і яке місце вона посідатиме в європейському суспільстві. У цьому контексті, освіта має закласти ті підвалини, які дають нам можливість бути конкурентоспроможними на світовому ринку. Так ми зможемо побудувати дійсно європейське цивілізоване суспільство, де кожен буде почувати себе захищено та вільно. Таких прикладів успіху, які реалізуються жінками України дуже багато. Ці жінки – не номінальні одиниці, це дійсно конкретні імена, які вносять свою лепту у розвиток України. Кожна із них є яскравими представницями українського жіноцтва, яке може реалізовувати рівність жінок в Україні. Якщо допустити жінку до державної влади, вона покращить не лише існування своєї родини, а й суспільства та держави. Коли жінка долучена до ринку праці, кожна держава лише виграє», – наголосила Марина Порошенко.

Leave a Reply