У Палаці Потоцьких відкриють Зимову резиденцію

0
1547

У подвір’ї Палацу Потоцьких з 15 грудня 2017 року до 15 січня 2018 року працюватиме Зимова резиденція Львова.

Тут буде облаштовано святковий ярмарок для усіх відвідувачів Зимової резиденції; дитячі атракціони, в тому числі каруселі та дитячий потяг; декілька фото-зон, зокрема з фігурами собак різних порід, адже наступний рік — рік собаки.

Планується проведення різних конкурсів таких, як конкурс на найкращий костюм ангелика, конкурс на найкращу пані та панянку в муфточці і капелюшку, конкурс на найкращий костюм для песика, і ще багато-багато цікавого!

У програмі заходів заплановано проведення параду породистих собак. Також розроблена квест-екскурсія: відшукати якнайбільше зображення собак на картинах, елементах інтер’єру та серед інших творів мистецтва в експозиційних залах Палацу. Переможці квестів та найуважніші відвідувачі зможуть поласувати особливим пряничками, виготовленими кондитером чудової львівської кав’ярні Belle Vue.

Також копії картин з фондів галереї «вийдуть» на вулицю у вигляді тантамаресок – стендів для фотографування з отворами для облич. Таким чином, і діти, і дорослі зможуть в ігровій формі знайомитись з творами мистецтва.

Впродовж святкового місяця, на території Резиденції плануються заходи, що відтворюватимуть зимові розваги львів’ян періоду кінця ХІХ – початку ХХ століття. У цей період, у подвір’ї Палацу курсуватимуть шпацер-кеби (чорного та білого кольорів), які є репліками автомобілю Форд 1915 року.

Вхід на територію подвір’я Палацу Потоцьких безкоштовний.

Галерея працюватиме за визначеним розкладом, який ще формується: вівторок-п’ятниця з 10:30 год. до 17:00 год; субота-неділя з 10:00 год. до 17:00 год.

Залишити відповідь