У Палаці мистецтв презентують книгу спогадів «Собор Бориса Возницького»

0
1227
У Палаці мистецтв презентують книгу спогадів «Собор Бориса Возницького»

У четвер, 6 лютого, у Львівському палаці мистецтв для поціновувачів справжнього мистецтва відбудеться презентація книги «Собор Бориса Возницького». Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Борис Возницький – людина-легенда, унікальна, непересічна особистість. Його спогади-роздуми – це водночас і довірлива сповідь, і заповіт нащадкам перед лицем вічності.

Як відомо, результатом подвижницької праці мистецтвознавця та створеного ним колективу стала Львівська національна галерея мистецтв – найбільший музейний заклад України європейського значення, що носить його ім’я.

Спогади писалися спонтанно – у рідкісні вільні хвилини, адже Борис Возницький постійно був у русі, невтомно працював. Та навіть окремі фрагменти спогадів надзвичайно яскраві і захоплюючі. У спогадах проявляється природна вдача митця – жодного зовнішнього пафосу, жодного самозвеличення, жодних амбіцій.

Тріумфальною аркою Борису Возницькому і його колективу є розгорнута в часі і просторі Національна галерея (замки, палаци, вежі, шедеври старожитності, дух історії і велич культури). Тому в символічному плані – це Собор Бориса Возницького.

Початок презентації книги о 16:00 год.

Залишити відповідь