У один із храмів Львова привезуть мощі Андрія Первозванного, Цілителя Пантелеймона і мучениці Варвари

0
442
У один із храмів Львова привезуть мощі Андрія Первозванного, Цілителя Пантелеймона і мучениці Варвари

19 серпня 2021 року у храмі Преображення Господнього ПЦУ (вул. Роксоляни, 43а) відбудуться святкові заходи з нагоди престольного свята і 10-річчя від дня освячення храму. Початок о 9:00. Парафію з візитом відвідає Митрополит Львівський ПЦУ, Високопреосвященний Владика Макарій.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР

У цей час будуть виставлені до почитання мощі св. Андрія Первозванного, привезені із м. Рим (Італія) а також мощі  св. Великомученика і цілителя Пантелеймона.

«Дорогі парафіяни, мешканці і гості нашого міста! В нашому храмі надзвичайна, радісна подія. З ласки Божої, до нас прибули мощі св. апостола Андрія Первозванного, які будуть перебувати і зберігатися в цьому святому храмі, щоб кожна віруюча людина могла звернутися в молитві до св. апостола і через його заступництво здобути благодать Божу. Святі – це наші небесні друзі, а особливо ті, які прославилися на нашій землі, а серед них особливе місце належить Ап. Андрію Первозванному, який носить титул основоположника Української Православної Церкви, йому випав жереб проповідувати Євангеліє на наших землях, він благословив наш народ і провістив, що буде багато храмів, де будуть спасатися люди. Тому ми дякуємо Богові за його ласку і нехай присутність св Ап. Андрія через часточку його святих мощей приносить радість кожній християнській душі, мир та злагоду нашій Україні, дає мужність воїнам і мудрість пастирям, зміцнює ПЦУ на славу одноістотної і неподільної Тройці, на віки віків. Запрошуємо всіх до спільної молитви», – повідомив настоятель храму о. Володимир Біловус.

Розпорядок Богослужінь:

19 серпня 2021 року

8:00 – Зустріч ковчега із мощами св.Апостола Андрія Первозванного та мощей св.Великомученика і цілителя Пантелеймона, а також св.Великомучениці Варвари.

9:00 – Акафіст, молитва перед святинями..

10:30 – Зустріч Високопреосвященнішого Митрополита Львівського Макарія.

11:00 – Святкова Літургія, яку очолить Митрополит Львівський Макарій.

12:30 – Водосвятний молебень.

13:00 – Освячення плодів та благословення святим єлеєм, хресний хід навколо храму.

20:00 – Акафіст до св.Апостола Андрія Первозванного.

Святині перебуватимуть у храмі щоденно, з 8:00 год – 21:00 год. до 5 вересня 2021р.(Неділя).


Leave a Reply