У Новояворівську відкрили мурал, присвячений Андрію Кузьменку

0
708
У Новояворівську відкрили мурал, присвячений Андрію Кузьменку, фото Ігор Самардак

До дня народження Андрія Кузьменка на фасаді ПК «Кристал» у м.Новояворівськ, де проживав і розпочав свій творчий шлях Кузьма Скрябін, з’явився мурал з його зображенням. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Кулемет.

У понеділок, 17 серпня, у день народження Андрія, відбулося офіційне відкриття муралу, участь у якому взяв заступник голови ОДА Іван Собко.

«Його слова давно розібрали на цитати. Він завжди говорив те, що думав. У кожного з нас є свій спогад, пов’язаний з його піснями, свій рядок його пісні, своя мелодія. Сьогодні у його рідному Новояворівську мав честь взяти участь у відкритті муралу, присвяченому пам’яті Кузьми. Дякую всім, хто долучився до його створення, величезне спасибі батькам за такого сина. Він назавжди залишився в наших серцях» – зазначив Іван Собко.

Мурал є частиною проєкту «Скрябін. Початок…», авторами якого є львівські ротарійці, які після погодження проєкту з батьками Андрія, взялися за його реалізацію. Проєкт «Скрябін. Початок…» передбачає втілення в життя елементів вшанування пам’яті фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка у містах де відбувалося творче становлення музиканта.

Саме новояворівський «Кристал» став колискою музики для Андрія, тут проходили його репетиції і був заснований славетний гурт «Скрябін». Тому першим етапом проєкту стало виготовлення муралу на одній з його стін. Виконав мурал відомий львівський мураліст, професіонал своєї справи – Святослав Владика.

Нагадаємо, 17 серпня Андрію Кузьмі мало б виповнитися 52 роки. Андрій Кузьменко – український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий та продюсер. Лідер гурту «Скрябін». Загинув співак 2 лютого 2015 року, поблизу населеного пункту Лозуватка, Дніпропетровської області внаслідок автокатастрофи.

Нагадаємо, що вчора,17 серпня, Зеленський підписав Указ про присвоєння Андрієві Кузьменкові звання Героя України.

“Новояворівськ пам’ятає… У рідному місті відомого музиканта, шоумена, лідеру гурту «Скрябін», волонтера та патріота України Андрія Кузьменка відбулося відкриття муралу на фасаді ПК “Кристал”, присвячене його дню народженню.

Дякуємо за відвертість і чесність у піснях, за те, що не боявся висловлювати свої думки та демонструвати погляди, за те, що не зраджував свої ідеї та переконання.
Пам’ятаємо, шануємо та пишаємось!”, – йдеться у повідомленні Європейської Солідарності Яворівщини.

Leave a Reply