У Новояворівську ліквідовують протікання на магістральній тепломережі

0
897
ТЕЦ Новояворівська і Нового Роздолу

Сьогодні, 25 листопада, працівники ТОВ «Нафтогаз Тепло» виявили протікання на магістральній тепломережі на вулиці Січових Стрільців (перший мікрорайон) у Новояворівську. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Кулемет.

“З метою забезпечення належної послуги з теплопостачання фахівці ТОВ «Нафтогаз Тепло» проводять роботи із усунення протікання у системі опалення, в результаті чого завтра буде призупинена подача теплоносія до 18-ти житлових будинків та 4-х бюджетних установ. Заздалегідь просимо мешканців з розумінням поставитись до даної ситуації та просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням робіт”, – прокоментував директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

За його словами, усунути неполадки обіцяють до кінця завтрашнього дня.

Зазначимо, у разі виникнення питань, пов’язаних з житлово-комунальним господарством, мешканці можуть звернутися на «гарячу лінію» області за номером телефону «112» та безпосередньо у департамент розвитку та експлуатації житлово – комунального господарства за номером телефону 276-17-94.

Залишити відповідь