У Новому Роздолі на Львівщині у два рази підняли вартість ціни на теплову енергію

0
1207
ТЕЦ Новояворівська і Нового Роздолу

Рішення закулісних громадських слухань на території ТЕЦ оскаржуватимуть у суді

У місті Новий Розділ на Львівщині ціна на теплову енергію для населення збільшилась на 70% – з 834 гривень до 1417 гривень.

Про це у Фейсбуці пише Euro Progres, інформує Кулемет.

Як йдеться у повідомленні, безпорядок “Нафтогаз тепло” на Львівщині продовжується.

Зазначається, що 13 жовтня замість проведення громадських слухань у Палаці культури проведенні закулісні слухання “своїх” на території ТЕЦ та прийняті тарифи на теплову енергію.

Ціна для населення збільшилась на 70 відсотків з 834 грн до 1417 грн. І це при тому, що ціна на газ набагато нижча за 8 грн, яка була минулі роки.

“Виходить, коли ціни на газ зменшуються, “Нафтогаз тепло” вирішили на рівному місці здерти гроші з населення, хоч п. Зубик запевняє в своїй передвиборчі агітації зменшення, тобто бреше відкрито. Інформація по тарифу захована глибоко на сайті, а не в газеті “Вісник Розділля” і на їх Фейсбук-сторінці. Це так, щоб проста людина навіть не знала, а потім просто в квитанції побачила. Зате своїх кандидатів в депутати не забувають надрукувати в газеті, а оголосити про слухання, які мають бути публічні, мабуть, “забули””, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на “слуханнях” явно що були Зубик Р, Лесюк Я. і т. д. та, звичайно, хтось від міської ради.

“І ці люди рвуться в депутати, тож думаймо, кого обирати і як вони дбають за свою кишеню, а не за простих людей. Не потрібно вірити в їхній піар, який роблять перед виборами, а керуватись фактами і їхніми вчинками”, – йдеться у повідомленні.

Також відзначається: “Де ж тепер п. Шалаєв, який боровся з монополістами і який просував “своїх”, після чого його свої і вигнали з “Нафтогаз тепло”, чому не бореться з підвищенням тарифів, де п. Карпова, яка тут як активіст боролась з підвищенням тарифів і кричала разом з Шалаєвим, які в нас захмарні ціни на тепло, а прийдуть інші і стануть менші ціни”.

❗❗❗УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ❗❗❗

🤔 Безпорядок Нафтогаз тепло продовжується❗❗❗
СЬОГОДНІ замість проведення громадських…

Опубліковано Euro Progres Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Громадський активіст Андрій Гнатуш у Фейсбуці “привітав” мешканців Нового Роздолу з таємно піднятим тарифом на тепло в 2 рази.

“І це в час пандемії. Ефективне управління – воно таке. Подякуйте меркині та Шалаєву на виборах. Київ зробив Вас разом. Новояворівськ на черзі”, – повідомив громадський активіст.

Він також зазначив, що партія “Батьківщина” й інші політичні сили, яким не байдуже, будуть оскаржувати це в суді.

Андрій Гнатуш закликав усі відповідальні проєвропейські політичні сили об’єднатись у боротьбі з грабіжниками мешканців двох міст – Новояворівська та Нового Роздолу на Львівщині.

Вітаю мешканців Нового Розодолу з таємно піднятим тарифом на тепло в 2 рази 🤯🤯🤯
І це в час пандемії…
Ефективне…

Опубліковано Andrew Gnatush Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

 

Залишити відповідь