У неділю відбудеться благодійне сходження на Пікуй з «жульєткою»

0
987
У неділю відбудеться благодійне сходження на Пікуй з «жульєткою»
У неділю відбудеться благодійне сходження на Пікуй з «жульєткою»

У цю неділю, 12 серпня, відбудеться благодійне сходження на найвищу точку Львівщини –  «Мандруй на Пікуй!». Мета заходу – збір коштів на придбання спеціального візка «жульєтки» із електропідсилювачем, за допомогою якого більше людей з інвалідністю зможуть подорожувати Карпатами. Благодійна акція пройде в рамках проекту On3wheels (На трьох колесах), спільно з Управлінням фізичної культури та спорту і Управлінням туризму і курортів Львівської ОДА.

Команда проекту On3wheels два роки поспіль успішно організовує подорожі горами для людей з інвалідністю. За словами організаторів проекту, за допомогою спеціального візка «жульєтки» вже здійснили 17 сходжень на різні точки українських Карпат за участю людей з інвалідністю. Наразі такий візок в Україні один.

Цієї неділі львів’яни здійснять благодійне сходження на гору Пікуй аби зібрати кошти на придбання спеціального другого візка «жульєтки» із електропідсилювачем. Учасниками акції є спортивні молодіжні організації, колектив обласної держадміністрації, команда проекту On3wheels та усі охочі. Ірина Трач,  яка живе з інвалідністю, вперше піднімиться на гірську вершину із допомогою «жульєтки». Ірина поділилась, що це її перша така мандрівка в гори.

            «До нас часто звертаються звичайні українці, які хочуть організувати похід для своїх друзів з інвалідністю і ми безкоштовно надаємо їм наш спеціальний візок. Наші волонтери, кількість яких щоразу збільшується, – звичайні активні українці, які хочуть бути причетними до суспільних змін. Ми хочемо щоб таких подорожей ставало більше аби люди з інвалідністю могли здійснити мрію помандрувати карпатськими горами», — кажуть організатори.

Всі охочі долучитись до придбання спеціального візка, можуть надсилати кошти на карту:

• Найменування організації – ГО ОН3ВIЛС ГО

• Код отримувача: 41523023

• Код Банку (МФО): 325321

• Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

• Рахунок отримувача: 26007053713319

• Призначення платежу: на жульєтку

За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 0937293855 – Олександр Луцик.

Нагадаємо, команда On3wheels у 2016 році здійснила унікальну велоподорож до Лісабону. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels (На трьох колесах). Хлопці не залишилися осторонь проблем людей з інвалідністю і приїхавши додому розпочали новий і унікальний для України проект La Joëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю, який успішно впроваджують другий рік поспіль.

 

Залишити відповідь