У Мюнхені відбувся Українсько-Баварський економічний форум

0
1715

У Мюнхені відбувся Економічний форум «Україна-Баварія 2018». Розпочався захід із вітальних слів Президента ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії Д-р Еберхарда Зассе та Державного міністра економіки і комунікацій, енергетики й технологій Вільної Землі Баварія Ільзе Айгнер.

За словами народного депутата України Михайла Хміля, який входить до складу української делегації, за попередніми домовленостями цього року планується візит баварських колег-партнерів на Львівщину.

«Українсько-Баварський Економічний форум дає нам можливість налагодження прямих ділових партнерських відносин із однією з найсильніших та найбільш інноваційних економік світу – Німеччини і Баварією зокрема.

За попередньою домовленістю, у 2018 році планується візит керівництва Баварської землі разом з їхніми діловими колами у Львівську область та Київ», – зазначив Михайло Хміль.

До речі, за даними Мінекономрозвитку, «за 9 місяців 2017 розмір німецьких інвестицій в Україну зріс на $213 млн. Станом на 1 жовтня 2017 Німеччина інвестувала в економіку України $1,8 млрд, із яких $1,1 млрд – інвестиції в промисловість. Це + 30 000 робочих місць, з них у 2017 + 2 000».

Залишити відповідь