У мене зараз більше запитань, аніж відповідей, – Княжицький про справу Шеремета

0
486

Присутність президента Володимира Зеленського на прес-конференції щодо ходу розслідування справи Шеремета – це вже, фактично, і є тиск на суд.

Про у ефірі “5 каналу Львів” заявив народний депутат України Микола Княжицький, пише Четверта студія.

Нардеп наголосив, що йому не сподобалось те, що поліція дуже часто використовувала багато політичних моментів.

“Бо ці люди засуджували Зеленського, обговорювали політичну ситуацію в Україні. Я теж незадоволений політичною ситуацією в країні, і з політичної точки зору, ми є однодумцями з цими людьми. Але якими чином це може вплинути на те, що вони чинили злочин, я не можу зрозуміти. Це якась антиукраїнська складова, яка, можливо, має справити якесь враження на антиукраїнських людей, але вона не стосується суті справи”, – наголосив Княжицький.

Він також наголосив на іншій складові цієї справи: “Я не розумію мотиву цих людей”.

Княжицький наголосив, що у цей час дестабілізувати ситуацію в країні хотіла Росія.

“Чи означає це, що ці люди є агентами Росії? Ми цього не почули. Навпаки: ці люди воювали, вони – герої війни та волонтери. Може їх замовник – така людина? Теж цього ми не почули. Тому питань у мене зараз більше, ніж відповідей. Я переконаний, що суспільство має тримати цю справу під дуже серйозним контролем”, – сказав Княжицький.

Нагадаємо, один із керівників “Української правди” Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль.


Leave a Reply