У Мальського розповіли, як за закритими дверима вирішували долю Новояворівська і Нового Роздолу

0
908
Для недопущення зриву опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі виділять кошти із обласного бюджету
Для недопущення зриву опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі виділять кошти із обласного бюджету

Сьогодні, 18 жовтня, відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо недопущення зриву опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ. Про це пише прес-служба ЛОДА.

За підсумками комісії прийнято рішення щодо визнання ситуації надзвичайною у зв’язку із неспроможністю виконання взятих на себе зобов’язань управляючою компанією.

«Першочергове наше завдання – забезпечити людей теплом. 60 тисяч людей не можуть залишитись взимку без теплопостачання, відповідно наш пріоритет – якнайшвидше запустити тепло», – наголосив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Для недопущення зриву опалювального сезону на АТ «Укрзалізниця» покладено обов’язки здійснення функцій оператора систем розподілу відповідно до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» у містах Новий Розділ та Новояворівськ.

У межах засідання також вирішили, що частину коштів, необхідну для запуску ТЕЦів, першочергово на погашення заборгованості заробітної плати працівникам, співфінансуватимуть з обласного та місцевих бюджетів. Кошти скерують на поворотній основі, тобто згодом управитель повинен їх повернути у бюджет.

Окрім того, департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА спільно з органами місцевого самоврядування доручили забезпечити допомогу для виконання аварійно-ремонтних робіт та ліквідації проривів на аварійних ділянках мереж теплопостачання у м. Новий Розділ.

Нагадаємо, засідання обласної комісії з ТЕБ і НС було закритим для журналістів.

Залишити відповідь