У Львові з’явився координатор Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин

0
30
Фото: Перший жіночий ветеранський простір "Рехаб"

Регіональним координатором призначили Марію Петришин.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід”, пише Кулемет.

У Будинку воїна працює представництво офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Регіональним координатором на Львівщині стала Марія Петришин. Відтепер українці, що втратили зв’язок з рідними через війну, зможуть звернутися по допомогу безпосередньо за місцем проживання.

“У нас є Уповноважений з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин – Олег Котенко. Але він перебуває в Києві. А зараз з’явилася можливість родичам звертатися за місцем проживання, – каже Марія Петришин. – У кожній області працює такий координатор”.

За кілька днів роботи центру на Львівщині є понад 70 звернень. Марія Петришин розповідає, у роботі з родичами намагаються з’ясувати усі важливі моменти.

“Ми розповідаємо куди звернутися, збираємо інформацію, спілкуємося з родинами, – додає Марія Петришин. – Буває так, що родичі щось згадали і прийшли до нас з новими деталями. Тому ми не встановлювали якихось годин. Будинок воїна працює і щодня з 10-ї до 16-ї родичі можуть звернутися до нас. Важливо їх підтримувати емоційно та фізично. Тому, що реально були моменти, коли родичі думали, що хлопець “200-й”, а завдяки мережі TikTok виявили, що в полоні. Тому ми завжди наголошуємо, що має бути спільна робота наша і родичі. Адже вони найкраще можуть впізнати своїх рідних”.

Leave a Reply