У Львові зруйнували улюблену фантазію урбаністів Садового

0
570
Пошкоджені делініатори на пл. Франка відновлять, а на зловмисників готують звернення в поліцію
Пошкоджені делініатори на пл. Франка відновлять, а на зловмисників готують звернення в поліцію

Для забезпечення дотримання правил дорожнього руху водіями приватних авто, на замовлення Галицької РА, 16 жовтня на пл. І. Франка було встановлено обмежуючі стовпці. Однак кілька стовпців збили і пошкодили. Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Галицька РА підготує звернення в поліцію з цього приводу, а також буде переглянуто відео з камер спостереження, щоб віднайти винних. Пошкоджені делініатори на площі буде відновлено.

«Площа Франка — це складний транспортний вузол, де складна розв’язка. Ця площа є в планах на реконструкцію, але після ремонту вул. Вітовського. Тому ще деякий час потрібно чекати і вчитися виконувати правила дорожнього руху, вчитися коректно водити авто, не виїжджати на трамвайну смугу і не зупиняти трамвай, у якому їде до 100 людей. На жаль, приватні автомобілі часто з одним водієм дозволяють собі це зробити.

Тому для забезпечення дотримання правил дорожнього руху водіями приватних авто, на замовлення Галицької РА, 16 жовтня на пл. І. Франка було встановлено обмежуючі стовпці. Адже всім відомо, що в пікові годи на перехресті дуже сповільнений рух через недотримання правил дорожнього руху — автомобілі виїжджають на зустрічну смугу трамваїв і перехрестя блокується.

Встановлені стовпці мають допомогти запобігти блокування руху на перехресті, та прискорити рух трамваїв і автобусів.

Тому ми й надалі будемо встановлювати делініатори, які не дозволяють порушувати правила дорожнього руху. Щоб ми ставали цивілізованим суспільством, яке дотримується правил дорожнього руху”, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами, повалені і пошкоджені стовпці на пл. Франка будуть відновлені. Зі свого боку Галицька РА, на чиє замовлення стовпці були встановлені, підготує звернення в поліцію з цього приводу. Також буде переглянуто відео з камер спостереження, щоб віднайти винних.


Leave a Reply