У Львові злиють в туалет 136 мільйонів гривень

0
38

На оплату транспортної роботи ЛКП «Львівелектротранс» планують скерувати 136 млн грн із міського бюджету. Про це йшлося на засіданні комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності.

Про це пише Четверта студія з посиланням на партію “Варта”.

За словами голови комісії Ігоря Зінкевича, першочергово на оплату за кілометр переходить ЛКП «Львівелектротранс», а згодом – автотранспортні підприємства.

“На сьогодні ми допрацьовуємо систему е-квитка, який би збалансував витратну частину з дохідною. На жаль, кібератака на систему призвела до відтермінування чергового кроку, а саме, перехід на оплату за кілометр, в тому числі, абонемент і пересадковий квиток. На початку року у нас було заброньовано 400 млн грн, з них 136 млн піде на покриття транспортної роботи підприємства до кінця року. У департаменті мобільності обіцяють запровадити пересадковий квиток в червні», – зазначив Ігор Зінкевич.

Також під час комісії транспорту депутати вкотре піднімали питання продовження роботи громадського транспорту у вечірні години.

“Нас запевнили, що електротранспорт уже працює до 22.00. Однак будемо наполягати, щоб весь транспорт в місті, в тому числі маршрутні автобуси, продовжили свою роботу до 23.00, аби мешканці могли комфортно добиратись додому», – підкреслив Ігор Зінкевич.

Залишити відповідь