У Львові зібрали продукти для українських захисників (ФОТО)

0
80
У Львові зібрали продукти для українських захисників

За лічені дні мешканці міста Львова долучилися до акції, яку організовували з БО “Милосердна Домівка” Charitable Organization “Merciful Home” – Різдво для Захисників.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Юрій Ломага, пише Кулемет.

“Вдалось зібрати продукти для наших захисників, аби далеко від дому хлопці та дівчата відчули дух українського Різдва. Доволі багато завантажених продуктами бусів відправились у найгарячіші точки України”, – повідомив Юрій Ломага.

«Попри все відзначити Різдво на передовій», – з такими словами люди приносили смаколики для захисників. Це були пампушки, вареники, різдвяний хліб, плетенки, маківники, печиво, пряники, м’ясо-ковбасні вироби, риба та концерви.

“Висловлюємо вдячність усім настоятелям храмів, парафіям Львівська Архиєпархія УГКЦ та Львівсько-Сокальська єпархія Православної Церкви України за спільну організацію акції «Різдво для Захисників»! Також дякую колегам – депутатам Львівської міської ради від фракції “Європейська Солідарність”, які у всіх районах міста долучились до нашої акції. Війна не повинна забрати Різдво у наших захисників. Ми пам’ятаємо про кожного. З вірою у Бога та ЗСУ – переможемо!”, – наголосив Юрій Ломага.

Leave a Reply