У Львові завтра на лінію виїде новий трамвай «Електрон»

0
1659

Як поінформував директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, завтра, 6 січня, на лінію виїде новий трамвай «Електрон», який місто отримало від виробника 10 грудня минулого року. Курсуватиме новий трамвай на маршруті № 8, який сполучає Сихів (вул. Вернадського) з центральною частиною міста (пл. Соборна).

Про це пише Кулемет.

«На сьогодні  у межах співпраці з Європейським інвестиційним банком придбано вже 3 нові п’ятисекційні трамваї «Електрон», які виготовлені на нашому місцевому заводі. До середини цього року ми очікуємо отримати ще 7 аналогічних трамваїв. Перший з трамваїв вже пройшов технічні випробування і від завтра курсуватиме на 8-му маршруті, сполучаючи найбільший мікрорайон Сихів з центральною частиною міста», – зазначив Олег Забарило.

Як додав посадовець, два інші трамваї зараз проходять технічні випробування. «Планується, що вкінці місяця ці трамваї теж виїдуть на маршрути. Де саме вони курсуватимуть – буде визначено після випробувань», – додав Олег Забарило.

Нагадаємо, наприкінці минулого року місто отримало 3 п’ятисекційні низькопідлогові трамваї «Електрон», у першому півріччі цього року виробник поставить решту 7 трамваїв. Це стало можливим завдяки участі Львова в проєкті «Міський громадський транспорт України», що є рамковим кредитом від ЄІБ. В межах проєкту місто отримало 12 млн євро на закупівлю десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.

Leave a Reply