У Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби

0
234
У Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби

У перший день змагань львівські спортсмени Юлія Коростильова та Гліб Кігітов завоювали золоті нагороди у вправі ПП-Мікст. А срібними призерами стали Яна Чучмарьова та Юрій Колесник.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет

«Спортсмени Львівської школи вищої спортивної майстерності неодноразово піднімалися на п’єдесталу цих змаганнях. Переконана, що кульова стрільба є одним з пріоритетним видом спорту на Львівщині. Саме наші спортсмени – Павло Коростильов та Олександр Петрів вибороли ліцензії на участь в майбутній Олімпіаді. Незважаючи на локдаун, що спричинив труднощі у тренуваннях, хлопці вкотре підтвердили свій високий рівень спортивної майстерності», – розповіла директор львівської школи вищої спортивної майстерності, комунального закладу Львівської обласної ради Уляна Штангрет.

У вправі МП-5 (стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м) першою стала Анастасії Німець. А у вправі МП-5 (спортивний пістолет, 25 м, 30+30 пострілів) не було рівних Яні Чучмарьові.

Дівчата львівської школи не поступилися й у командних змаганнях – Юлія Коростильова, Анастасія Німець та Яна Чучмарьова у командному заліку здобули найвищу нагороду.

Останній день змагань приніс для школи вищої спортивної майстерності ще дві золоті нагороди.
У вправі МП-8 (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м) Володимир Пастернак став чемпіоном. А чоловіча команда у складі: Володимира Пастернака, Олександра Петріва та Юрія Колесника – також стали українськими призерами.

Зазначимо, що Чемпіонат України зі стрільби кульової відбувався у Львові та проходив на двох локаціях: Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України та ФСТ «Динамо».

Довідково.
У школі вищої спортивної майстерності є 190 спортсменів, із яких 129 спортсменів є членами збірних команд України. Шестеро – здобули ліцензії на участь в XXXII літніх Олімпійських іграх в м Токіо.


Leave a Reply