У Львові засудили зловмисницю, яка виготовляла акцизні марки в домашніх умовах

0
916

Опісля її «продукція» використовувалась для наклеювання на фальсифіковані алкогольні напої. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області у травні цього року встановили, що до незаконного виготовлення марок акцизного збору причетна 25-річна місцева мешканка. Під час санкціонованого обшуку в оселі жінки було вилучено ноутбук, кольоровий принтер, водонерозчинні чорнила та різна сировина для продукування підробок. Крім того було виявлено 262 900 вже надрукованих акцизних марок. За висновком експертизи вони не відповідають аналогам, які знаходяться в офіційному обігу.

Зловмисниці було повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів,  білетів державної лотереї, марок акцизного збору  чи голографічних захисних елементів).

Зловмисницю засуджено до трьох  років позбавлення волі із звільненням від відбування призначеного судом покарання з випробувальним терміном на один рік.

Leave a Reply