У Львові запрошують на зустріч з Олександрою Гуменецькою та Євгеном Федорченком

0
904

20 березня о 14:30 год. у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) в межах проекту «Театр в бібліотеці» відбудеться зустріч з Олександрою Гуменецькою та Євгеном Федорченком. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Олександра Гуменецька – акторка театру, Народна артистка України. Працює вНаціональному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Відома за ролями Одарки («Дай серцю волю, заведе в неволю» М. Старицького),  Марусі(«Житейське море» І. Карпенка-Карого), Рити («Чорна Пантера і Білий Ведмідь» В. Винниченка), Емілії («Отелло» В. Шекспіра), Леді Егтерворд («Дім, де розбиваються серця» Б. Шоу) та багатьох інших.

Євген Федорченко − артист Національного театру імені Марії Заньковецької, народний артист України. Художній керівник та режисер-постановник мистецького творчого об’єднання «Ретро шлягер», у програмі якого: духовна та класична музика, пісні ретро, обробка народних пісень, гумор, колядки.Автор книги гумору «Я так думаю!».

Leave a Reply