У Львові закрився популярний ресторан, який працював більше 15 років (ФОТО)

0
1425
У Львові закрився популярний ресторан, який працював більше 15 років, фото Варта-1

Після 15 років роботи закрився один із перших суші-ресторанів у Львові. Йдеться про ресторан “Япі”, який працював на проспспекті Свободи, 6/8.

Про це пише Кулемет з посиланням на “Варту-1”.

Япі став одним з перших ресторанів, завдяки якому  суші для Львова перестали бути екзотикою. Скляний дизайн ресторану став давно звичним львів’янам впродовж п’ятнадцяти років. Зараз на дверях висить табличка – “зачинено назавжди”.

На офіційному сайті “Япі” скасовані всі замовлення. Доставка більше не доступна.

Про причини закриття наразі не повідомляється. Можливо, причиною стали карантинні обмеження, які назавжди зачинили двері багатьох закладів громадського харчування. Подальша доля приміщення на проспекту Свободи також наразі не відома.

Тиждень тому “Япі” офіційно повідомив про закриття та тепло попрощався з відвідувачами.

У Львові закрився популярний ресторан, який працював більше 15 років, фото Варта-1
У Львові закрився популярний ресторан, який працював більше 15 років
У Львові закрився популярний ресторан, який працював більше 15 років

“Більше 15 років ми були разом з вами. Починали як один з перших суші-барів у Львові, стали одним з найкращих. Безліч раз оновлювали меню, придумували страви, що так вам полюбилися.  Змінювалися, росли, розвивалися і ось зараз – ми вкінці цієї історії. Япі Острів Суші зачиняється назавжди. Нам сумно про це повідомляти, але ми щасливі, що ви були з нами стільки років. Разом ми розділили стільки важливих моментів життя. Ми справді вдячні за це. Дякуємо кожному, хто був частинкою нашої великої сім’ї. Можливо ще зустрінемо. ” – інформують на сторінці Япі в Instagram

Додамо, що Япі належала до мережі EGOїсти, куди також входять заклади Челентано та Картопляна Хата. Якщо вірити оф. сайту, мережа нараховує 7 ресторанів у 5 містах України, один з яких  у Львові.

Заклад на початку створив багато шуму. Коли найбільшу книгарню міста почали перебудовувати і ставити у центральній частині Львова величезний скляний фасад. В результаті з’явився новий суші-ресторан. Не єдиний, але перший із таким ультрасучасним дизайном. У такому історичному та й консервативному місті, як Львів, це було досить відважно.

Заклад декілька разів мінявся, зокрема, одна частина колись була окремим італійським рестораном BiancoRosso

Залишити відповідь