У Львові за тимчасовою схемою відновлює роботу тролейбусний маршрут №29

0
1175
тролейбуси у депо простоюють, бо немає водіїв

За інформацією управління транспорту ЛМР, від завтра, 20 жовтня, у зв’язку із виконанням робіт з реконструкції тролейбусної лінії на ділянці від вул. Городоцької до вул. Виговського, за тимчасовою схемою відновлює роботу тролейбусний маршрут №29.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Тролейбуси курсуватимуть так: Аеропорт – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Кульпарківська – Привокзальний ринок – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Окружна – вул. Любінська – Аеропорт». Відповідно, маршрут зі сполученням Аеропорт – вул. Захисників України курсувати не буде.

Одночасно, у зв’язку з наступним етапом реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківська – вул. Володимира Великого від завтра, 20 жовтня, відбудуться зміни у русі кількох тролейбусних маршрутів.

Зокрема, маршрут № 22 курсуватиме так: Автовокзал – вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківська – Університет – вул. Городоцька – ст. Скнилів – вул. Ряшівська – вул. Виговського – вул. Наукова – Автовокзал.

Маршрут № 23 — вул. Хуторівка – вул. Ш.Руставелі.

Маршрут № 23А курсувати не буде.

«Маршрут № 23 курсуватиме зі змінами, а маршрут № 23А не курсуватиме 2 тижні – саме стільки триватимуть роботи на кільці вул. Кульпарківська-вул. Володимира Великого.

Тролейбуси № 22 та № 29 курсуватимуть за вказаними маршрутами до відкриття для проїзду перехресть вулиць Антоновича та Героїв УПА з вулицею С.Бандери», – зазначив начальник управління транспорту Орест Олеськів.

Після виконання робіт на кільці реконструкцію тролейбусної лінії проводитимуть на вул. Кульпарківській на ділянці до вул. Наукової.

Нагадаємо, реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській від вул. Городоцької до вул. Наукової проводять за кредитні кошти ЄБРР.  І це вже третій компонент, що реалізовується в рамках проєкту «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львова».

Залишити відповідь