У Львові за прибирання міста від негоди комунальникам дадуть по 5 тисяч гривень (ВІДЕО)

0
672
У Львові за прибирання міста від негоди комунальникам дадуть по 5 тисяч гривень

На засіданні постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівська міська рада ми підтримали низку важливих для міста питань.

Про це повідомив депутат Львівської міськради Юрій Ломага, пише Кулемет.

Зокрема на комісії ми погодили преміювання усіх працівників комунальних установ нашого міста, які приймали безпосередню участь у ліквідації наслідків буревію у Львові.

“Негода наробила в місті багато лиха. Саме завдяки важкій праці комунальників місто змогло у стислі терміни впоратись із цим.

Кожен працівник отримає премію у сумі 5 000 грн до заробітної плати, як одноразову допомогу”, – йдеться у повідомленні.

“Також ми розглянули звернення Шевченківської районної адміністрації стосовно прохання погодити виділення коштів із резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади у сумі 6 155 414 грн. на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку № 11 на вул. Торфяній.

Це дійсно нагальне питання, адже йдеться про аварійний стан будинку в якому мешкають особи з порушенням зору та слуху. Вони є соціально незахищеною групою населення і тому місто має подбати про них подбати. Виділення коштів дасть можливість привести цей будинок у належний стан, адже при кожній негоді у Львові їхній будинок затоплює.

Загалом в порядку денному комісії понад 40 питань, які вже завтра, 8 липня, винесуть на розгляд депутатського корпусу Львівської міської ради”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь