У Львові з початку березня за неправильне паркування евакуйовано 117 авто

0
225
У Львові планують підвищити тарифи на паркування

Робота з недобросовісними водіями триває. Так, за період із 1 до 21 березня евакуйовано 117 автомобілів, які були припарковані у заборонених місцях.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Найбільше порушень фіксують у районі залізничного вокзалу, у центральній частині міста та в інших локаціях, де припарковані авто ускладнюють рух.

«За період з 1 до 21 березня інспектори з паркування виписали 5 476 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил паркування на загальну суму 2 383 920 грн. Також за цей час було евакуйовано 117 автомобілів», – повідомили у департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, аби повернути своє авто, власник повинен сплатити 720 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику. Окрім того, значна кількість хаотично припаркованих транспортних засобів, які створювали перешкоди для руху, була переміщена у передбачені для цього місця.

Слід наголосити, що сьогодні в місті майданчики для платного паркування є недовантажені, тому водії мають можливість повноцінно паркуватися без порушень правил дорожнього руху.

Перелік майданчиків для паркування – на Геопорталі Львова.

Leave a Reply