У Львові визначили компанію, яка впроваджуватиме електронний щоденник-журнал у школах міста

0
503
Нова школа на Пустомитівщині відкрила двері для більше п’яти сотень учнів

Сьогодні, 3 грудня, на засіданні виконавчого комітету затвердили результати Всеукраїнського конкурсу на кращу електронну систему керування навчанням (електронний журнал/щоденник) для закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. Відтак впроваджувати систему за підсумками конкурсу буде Інформаційно-комунікаційна система НІТ (Навчання і Технології) товариства з обмеженою відповідальністю «Лаєнвуд Софтвер Україна».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було затверджено переможця відкритого Всеукраїнського конкурсу на визначення найкращої пропозиції для впровадження електронного журналу-щоденника у Львівській міській територіальній громаді для загальноосвітніх шкіл.

Було надіслано 11 пропозицій. Відтак конкурсна комісія, у склад якої входили представники Львівської міської ради та депутатського корпусу, а також директори шкіл, вчителі та представники Львівського ІТ Кластеру, визначила переможцем компанію НІТ. Це є львівська компанія, яка буде розгортати та впроваджувати цей ресурс у школах Львівської міської територіальної громади.

Ця система вже працює в деяких школах. Зокрема, компанія НІТ вже має розгорнуту свою систему у 5-ти школах Львова.

Цей електронний щоденник-журнал є мультифункціональним програмним забезпеченням, яке дозволяє не тільки вести оцінки чи облік відвідування школи, а також дозволяє прикріпляти домашнє завдання вчителям, має ресурс відеочату, де можна буде вести уроки онлайн чи спілкуватись. У час карантину це є дуже зручно, тому що школи зараз вибирають кожна свою систему, по якій зручно працювати, натомість тепер це вже буде єдина система.

Оцінювання переможця відбувалось за 36 позиціями, щоб визначити кращого. Це була дуже плідна робота із середовищами.

Ми передбачаємо, що ведення буде відбуватись у електронному форматі, а батьки зможуть отримати інформацію, коли їхня дитина отримала оцінку. Плануємо на наступний рік передбачати кошти, для того, аби поступово впроваджувати це та розгортати», – зазначив заступник начальника управління ІТ Назар Костирка.

Залишити відповідь