У Львові визначено переможців змагань з гирьового спорту

0
333

серед підпорядкованих та структурних підрозділів Головного управління ДСНС України у Львівській області

17 лютого на Львівщині відбулися змагання серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Львівській області з гирьового спорту.

55 спортсменів-рятувальників у складі 11 команд із різних куточків Львівщини змагалися у силі та витривалості.

Змагались спортсмени у підйомі гир вагою 24 кг.

У результаті боротьби між учасниками загальнокомандні призові місця розподілились наступним чином:

1- загальнокомандне місце посіла команда 3-го державного пожежно-рятувального загону м.Львова;

2- загальнокомандне місце посіла команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення;

3- загальнокомандне місце посіла команда 9-го державного пожежно-рятувального загону м.Яворів.

Команди-переможці отримали кубки та дипломи, учасники нагороджені почесними грамотами та медалями.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам не зупинятися на досягнутому!