У Львові виступить легендарний «Мертвий Півень» (ФОТО, ВІДЕО)

0
576

У суботу, 5 серпня, у Львові, на !FESTrepublic, відбудеться унікальна подія – після дванадцятирічної перерви гурт “Мертвий півень” дасть сольний концерт.

Про це розповіли сьогодні під час прес-конференції, повідомляє кореспондент ІВ Кулемет.

Це буде перший після тривалої паузи у творчості великий виступ команди із новим вокалістом – Юрієм Рокецьким. Спеціально на цей концерт із Філадельфії до Львова прилетіла і вокалістка Ярина Якуб’як.

Крім того, повернення “півнів” на сцену 5 серпня підтримають друзі-музиканти, гості вечора – співачка Христина Соловій, вокальна формація “Піккардійська Терція”, Мар’ян Пиріг (“Пиріг і Батіг”) і Любко Радомський (ірландська сопілка, саксофон, флейта).

«Мертвий півень» – легендарний гурт, відомий, у першу чергу, піснями на вірші українських поетів: Юрія Андруховича, Віктора Неборака, Олега Лишеги, Юрка Позаяка та багатьох інших. «Ми помрем не в Парижі», «Б’ютіфул Карпати», «Ми так жили немов співали джаз…» – назви цих пісень проспіває майже кожен, хто любить українську музику.

Гурт розпався дванадцять років тому, «на небесний сейшн» вирушили Місько Барбара та Любко Футорський. І, здавалось би, від «півнів» залишаться лише архівні записи. Проте музиканти вирішили зібратись, щоб віддати данину старому та творити нове.

Хто ж там буде грати у нових «півнях»? Усі з «золотого» складу: Олег «Джон» Сук (бас), Роман Чайка (гітара), Юрій Чопик (акустична гітара), Олесь Слободян (барабани) та Ярина Якуб’як (вокал). Друге пришестя знакового для української музичної культури гурту було б неможливим без нових музикантів – Андрій Альфавіцький (перкусія) та Юрій Рокецький (вокал).

«Ми точно знаємо, що хочемо показати. Ми знаємо, що це буде по-дорослому, – каже гітарист «Мертвого півня» Роман Чайка.

Зі світлою памʼяттю про Михайла Барбару та Любомира Футорського, які вже відійшли у кращі світи…

Квитки на концерт «Мертвого півня» у Львові 5 серпня доступні онлайн.

Залишити відповідь