У Львові виступили проти нової забудови

0
1250

Депутати Львівської міської ради Любомир Босаневич та Ігор Зінкевич (Igor Zinkevych), спільно з колегами-депутатами та громадськими активістами, зустрілися з львів’янами, котрі проживають поруч з поліклінікою на вул. Мазепи 23. Про це інформує Укроп Львівщина

Місцеві протестують проти забудови скверу поблизу їх будинків. “Цей сквер передали у приватну власність. Людям болить, що останній клаптик громадського простору у 2007 році продали на аукціоні та планують забудувати. Крім того, цей сквер – єдина місце в цьому районі, де діти можуть покататися на санчатах, а молоді мами погуляти з колясками. За моєю інформацією, земля належала куму Садового і він її планував продати. Але оскільки вже розпочали проводити певні дії щодо розбудови, то або продав, або будувати буде сам “, – зазначив Любомир Босаневич.

За словами укропівця Ігоря Зінкевича, мешканцям обіцяють, що на цій території зведуть пологовий будинок, проте люди переконані, що це чергова маніпуляція.

«Схожа ситуація сталася і на вулиці Зеленій. Там обіцяли побудувати бібліотеку, а «виросли» магазини і квартири. Депутати, активісти і журналісти спільно домовилися напрацювати план дій щодо захисту інтересів громади. Я, як депутат міськради, готую ряд запитів та не дозволю забудувати цей сквер “, – наголосив Ігор Зінкевич.

Leave a Reply