У Львові вимагають перевірити усі ТРЦ

0
1520

У зв’язку з нещодавніми трагічними подіями у Росії, які призвели за загибелі сотень людей, фракція УКРОП у Львівській міськраді вимагає перевірити безпеку усіх ТРЦ міста. Фракція звертається з відповідним проханням до міського очільника та усіх відповідальних державних служб.

За словами депутата міськради Ігоря Зінкевича, на порушення безпеки, звичайні покупці звертають нечасто, однак, саме це може призвести до травмування і загибелі під час пожежі.

“Переконаний, що саме зараз варто звернути увагу на пожежну безпеку у торговельних центрах не лише Львова, а й інших міст України. Завдяки цьому ми можемо попередити можливі трагедії. Вже зараз ми розробляємо план інформування населення та в який спосіб варто реагувати у випадку виникнення скарг. До співпраці хочемо залучити не лише місцеву владу та відповідні служби, а й звичайних львів’ян. Їх скарги чи зауваження будемо враховувати в першу чергу”, – розповів Ігор Зінкевич.

Він наголошує, що чиясь байдужість може коштувати життя сотень людей. У разі виявлення порушень радимо звертатися до адміністраторів торговельних центрів, поліції та пожежників

Залишити відповідь