У Львові встановили копію збитого російськими найманцями гелікоптера Мі-8 (ФОТО)

0
643
У Львові встановили копію збитого російськими найманцями гелікоптера Мі-8, фото Суспільне

У Львові вшанували пам’ять 12 військових, які загинули у збитому проросійськими бойовиками гелікоптері Мі-8МТ. До 7 річниці цієї події у львівському Парку культури встановили копію гелікоптера. Це вже шостий епізод проєкту “Календар війни”.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Пообіді, 30 травня, у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького зібралися ветерани, родичі загиблих, волонтери та містяни. Вони вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На захід прийшла дружина загиблого генерал-майора Сергія Кульчицького.

“Я дуже вдячна людям, які пам’ятають про цей трагічний день, які вшановують пам’ять тих світлих людей. Не дивлячись на те, що сім років вже пройшло — вони є у серцях українців. Наші воїни, наші герої, наші патріоти”, — каже Надія Кульчицька.

Серед присутніх був батько загиблого майора Віталія Куриловича.

“Це неможливо описати словами, коли мені повідомили о пів на першу дня, передзвонили з військової частини, що сталася така трагедія. Я не міг повірити в це, хоч і знав, що син постійно у тих поїздках. Він марив армією, у нього було одне слово — гвардія. Нещодавно я їздив у Слов’янськ, був на тому місці, де вони впали. Там зараз стоїть кам’яна стела. Ці хлопці варті того, щоб їх згадували”, — каже Іван Курилович.

Копію збитого МІ-8МТ виготовив столяр Парку культури Андрій Лубинець. Інсталяція є шостим епізодом проєкту “Календар війни”.

Leave a Reply