У Львові вшанували жертв комуністичних репресій

1
130

Сьогодні, у День вшанування пам’яті жертв політичних репресій, разом із першим заступником Голови Львівської обласної військової адміністрації Андрієм Годиком, заступником Голови Львівської обласної ради Юрієм Холодом, заступником міського Голови міста Львова Андрієм Москаленком, народними депутатами України, іншими представниками органів влади та місцевого самоврядування, громадою міста та військовослужбовцями Львівського гарнізону вшанували світлу пам’ять безневинно закатованих злочинним комуністичним режимом українців.

Про це повідомив керівник Академії сухопутних військ Павло Ткачук, пише Кулемет.

Від початку 20-х і до кінця 80-х років XX століття терор і репресії вразили майже всі верстви українського населення: науковців, політиків, військових, священників, представників культури, селянство. Упродовж десятків років радянська влада ретельно приховувала сліди своїх злочинів..

Найжахливіше, що злочини проти людяності на українській землі сьогодні продовжують чинити кривава російська влада та її орда.

Як і десятиліття тому, від рук кремлівського диктатора, його поплічників, прихильників та колаборантів на тимчасово окупованих загарбниками українських землях продовжують зазнавати катувань та гинуть в буцегарнях російських спецслужб патріоти України.

Пам’ятаймо кожного, хто загинув за України і десятиліття тому, і в наші дні, боронячи рідну землю від російських окупантів.

Лише нашою непохитною згуртованістю та невпинною боротьбою ми здатні зупинити загарбників, звільнити святу Українську землю, відновити справедливість та захисти майбутні покоління українців.

Вічна пам’ять Героям полеглим…
Честь і слава Героям живим!

1 коментар

Leave a Reply