У Львові вшанували полеглих Героїв України

У День Незалежності України

0
221

Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України, у Львові на Личаківському кладовищі вшанували полеглих захисників України, тих, хто віддав життя за Україну.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-служби облради та ОВА.

Участь у поминальних заходах взяли керівництво Львівської обласної ради, військової адміністрації, міської ради, депутати обласної ради, військові, громадськість, духовенство.

Присутні помолилися, поклали квіти та запалили лампадки на могилах загиблих на Марсовому полі та на полях почесних поховань. Священники відслужили чин панахиди.

“Саме тут, на полях почесних поховань Личаківського кладовища, ми розуміємо ціну нашої незалежності. Формально і юридично ми отримали її 1991 року. Всі наступні роки намагалися якось із тим щось робити, але, мабуть, не зовсім розуміли ціну свободи. І лише після Майдану і Небесної Сотні, у 2014-у, більшість із нас усвідомили, як багато коштує справжня незалежність і власна держава, якою великою є її ціна для нашого народу.

Тут, біля могил наших Захисників, ми схиляємо голови перед подвигом Героїв. А водночас, гордо підіймаємо голову з вдячністю, бо я впевнений: ми переможемо ворога і завдяки нинішній найбільшій жертві синів і дочок українського народу, наші діти і всі майбутні покоління будуть жити у незалежній, вільній і великій Україні!» – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

На завершення заходів почесна рота Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшлася урочистим маршем.

Leave a Reply